Menu mobilne
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty
Dodaj nieruchomość
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty

Dom+budynki gosp 600mkw Okazja!

155000
Miejscowość:
Koperniki
Powierzchnia:
150
Liczba pokoi:
5
Łazienka:
1
Kuchnia:
1
Liczba pięter:
1
Piętro:
1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków posadowionych na 36a działce w skład której wchodzą: budynek mieszkalny o pow 150 mkw mieszczący pięć pokoi, dwie kuchnie, łazienkę.Okna drewniane, podłogi pokryte deskami i glazurą, woda i kanalizacja miejska, w budynku siła, dach pokryty dachówką, budynek pod działalność gastronomiczną o pow 100mkw dwie sale konsumpcyjne, pom kuchenne , wc. Łącznik z obszernym garażem , obszernej stodoły w bardzo dobrym stanie oraz budynku po remoncie pod działalność gosp handlowo usługową o pow 55mkw  z zapleczem łazienką i wc ,ogrzewanie elektryczne i budynku gospodarczego . Możliwość kupna budynków osobno tz budynek pod działalność gosp+budynek gospodarczy w cenie 85000zł i budynek mieszkalny+budynek gastronomiczny +łącznik z garażem i stodoła w cenie 140000zł.
Podane ceny są do negocjacji!!!

Oferta na wyłączność!!!

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Zapraszamy na szczegółową prezentację nieruchomości.
Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.