Menu mobilne
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty
Dodaj nieruchomość
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty

NOWA CENA! Młyn + 20 a. Pilnie!

59000zł
Miejscowość:
Stolec
Powierzchnia:
320 mkw
Piwnice:
tak
Liczba pięter:
2
Piętro:
2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży młyna o pow 320 m kw posadowionego na 20 a działce usytuowanej przy drodze wojewódzkiej nr 385. Sprawny park maszynowy gotowy do ponownej pracy!!! Budynek trzy kondygnacyjny z wieloma pomieszczeniami, obszerne pomieszczenia piwniczne. Dach pokryty papą, stropy drewniane w bardzo dobrym stanie. Podłogi drewniane.Przed budynkiem miejsca parkingowe.
Media: woda, prąd, siła, linia telefoniczna.Okazjonalna cena!!!Istnieje możliwość dokupienia mieszkania  z garażem sąsiadującego za ścianą młyna . Polecamy !!!
Do niewielkiej negocjacji
!!!
Oferta na wyłączność!!!

Bezpłatnie prowadzimy doradztwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości..Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.