Menu mobilne
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty
Dodaj nieruchomość
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty

Dwie hale-magazyny Okazja!

150000zł
Miejscowość:
Roztoki
Powierzchnia:
390 mkw i 340mkw

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch hal posadowionych na 28 a działce znajdujących przy drodze nr 33 ( tranzyt do Czech ) w miejscowości Roztoki. Pierwsza hala o pow 390 m kw o rozmiarach  42,5m x 9,2m i wysokości 3,6m-4,9m z wymienionym dachem , jedna brama wjazdowa od szczytu budynku o rozmiarach szerokość 3m, wysokość 2,7 Od frontu budynek posiada wiele okien , otwór wejściowy , ściany ocieplone, rampa załadunkowa, Do hali podłączona siła , własna studnia.

Druga hala o pow 340 m kw o rozmiarach 27m x 12,5 m i wysokości 4,5m -5,5, z czterema bramami wjazdowymi o wymiarach 3,45mx 3,45 , budynek  przejazdowy ,podłączona siła, własna studnia . Cena za całość-dwie hale 150 000 zł. Dojazd  do hal asfaltowy z trzech stron.  Gorąco polecamy...

CENA DO NIEWIELKIEJ NEGOCJACJI !!!
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!
Bezpłatnie prowadzimy pośrednictwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości..Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.