Menu mobilne
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty
Dodaj nieruchomość
Kupno
Sprzedaż
Wynajem
Kredyty

Hala 1000mkw z suwnicą

1200000zł
Miejscowość:
Nysa
Powierzchnia:
1000mkw
Łazienka:
1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lub wynajmu hali o pow 1000 mkw z suwnicą usytuowanej w Nysie przy ul. Otmuchowskiej( byłe koszary). Hala wyposażona w suwnicę , siedem bram wjazdowych o rozmiarach 5,6m x 4,8m. i 6m x 4,8m , cztery kanały najazdowe. Główne pomieszczenie o wymiarach 40m x 12m ,cztery wnęki po ok 100mkw, biuro, toaleta, szatnia,kotłownia oraz siedem pomieszczeń o różnych wymiarach.Siła. Dach pokryty papą.Teren utwardzony pod pojazdy wieklogabarytowe. Pilne!!!
Cena do negocjacji!!!
Oferta na wyłączność!!!

Bezpłatnie prowadzimy pośrednictwo kredytowe, dzięki któremu uzyskają Państwo najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości. Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

Profesjonalizm

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Uczciwość

Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami dokonasz transakcji i dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.